Fotografia ciążowa

Ciąża to bardzo wyjątkowy czas w życiu kobiety oraz całej rodziny. Wiele się wówczas zmienia, nie tylko w ciele kobiety, ale również w podejściu psychicznym. Niezależnie od tego, czy lubicie wówczas siebie mniej, lub bardziej – jedno jest pewne, ten okres jest niezwykle szczególny i przejściowy. Chwile oczekiwania na swojego maluszka są warte uwiecznienia na fotografiach, a ja jako fotograf na zdjęciach pokażę Twoje piękno, tak byś wyglądała i czuła się wspaniale.
Zachęcam, by na sesję przyjść z partnerem lub starszymi dziećmi. Może to być okazja do tego, by spędzić miło czas w gronie rodzinnym.
Na sesję ciążową warto przygotować rzeczy, które kojarzą się Wam z maluszkiem np. jego malutkie buciki. Zdjęcia możemy wykonać w plenerze, lub w zaciszu domowym, gdzie czujesz się najbezpieczniej. Ważne byś podczas sesji czuła się komfortowo. Na sesję w domu zabieram wyłącznie aparat z dobrym, jasnym obiektywem. Skupiam się wyłącznie na towarzyszących Wam emocjach, pokazaniu atmosfery, która towarzyszy Wam podczas oczekiwania na maluszka. Proszę Was wówczas o czułość i miłe spędzanie wspólnych chwil, wybierając jedynie najkorzystniejsze pod względem światła zastanego miejsca w domu. Pamiętajcie, że wówczas nie chodzi mi o to, by pokazać jak wygląda Wasz dom, tylko o to, by pokazać Was!
Najlepszym momentem na wykonanie sesji ciążowej jest czas około 8 miesiąca, kiedy brzuszek jest już widoczny, lecz przyszła mama może jeszcze swobodnie się poruszać.
PAKIET BASE
Zdjęcia poddane starannej obróbce
30
Zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23
30
Płyta DVD z w/w zdjęciami
800 ZŁ