Reportaże ślubne

Dzień ślubu jest dniem bardzo szczególnym, do którego przygotowujecie się dużo wcześniej. To dzień pełen wyjątkowych momentów, którym towarzyszą Wam i Waszym bliskim emocje radości, zaskoczenia, wzruszenia, dumy. Jeśli szukacie fotografa, który w sposób naturalny dla przebiegu tego dnia może uwiecznić Wasze emocje – to dobrze trafiliście. Poszukuję uczuć i emocji, spontanicznych chwil, wybuchów śmiechu i radości osób, które są Wam szczególnie bliskie. Pragnę zatrzymać w kadrze emocje z tego dnia towarzyszące Wam i Waszym bliskim. Pragnę zatrzymać twoje wzruszenie podczas składania przysięgi małżeńskiej, dumę twojego ojca gdy pierwszy raz zobaczy ciebie w sukni ślubnej czy wzruszenie rodziców podczas przygotowanych przez Was podziękowań. To właśnie taką drogą w fotografii podążam.
Wykonanie sesji plenerowej, proponuję w dzień uroczystości albo w innym – dogodnym dla Was i dla mnie dniu. Podczas plenerów ślubnych jak i narzeczeńskich szukam odpowiedniego światła oraz stawiam na naturalność. Zależy mi przede wszystkim na pokazaniu Waszej miłości. Uwierzcie mi, tego dnia, nie ma co kreować – rzeczywistość jest piękna.
Wszystkie zdjęcia, które Wam oddaję są poddawane starannej obróbce i naturalnie wyglądającemu retuszowi. Ponieważ nie każdy z Was chce album ślubny, pakiety ich nie zawierają. Według Waszego uznania, możecie do pakietu dodatkowo dokupić oryginalny fotoalbum lub fotoksiążkę, do czego serdecznie Was zachęcam. Będzie to wspaniała pamiątka dla Was i kolejnych pokoleń.
Zachęcam Was do zapoznania się z zakładką FAQ. Znajdziecie tam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W razie dodatkowych pytań oczywiście śmiało skontaktujcie się ze mną. Po to by nasza współpraca przebiegała pomyślnie, byście mogli poczuć się spokojnie, tuż przed terminem ślubu każda Młoda Para otrzymuje ode mnie również plik z poradami i wskazówkami dotyczącymi naszej ślubnej współpracy.
Poniżej przedstawiam Wam szczegółową ofertę na sezon ślubny 2022/2023. W razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio na e-mail: kontakt@monikamarszalek.pl


  Trafiłem do Ciebie dzięki:

  FacebookInstagramWyszukiwarka GoogleTargi ślubnePolecenie od znajomychInne

  W jakim stylu planujecie uroczystość?

  RustykalnyBohoGlamourVintageIndustrialnyTradycyjnyTematycznyStylizowany

  Pragniecie swój wymarzony plener ślubny zorganizować w ulubionej nadmorskiej miejscowości, w górach lub na Mazurach? Jestem otwarta na Wasze wszelkie potrzeby, pomysły i propozycje. W przypadku kilkugodzinnych sesji plenerowych w odległości dalszej niż 50km od Torunia, w sezonie 2022/2023 pobieram jedynie opłatę paliwową w wysokości 1,5 zł/km. Odległość liczona jest wówczas według Google Maps od centrum Torunia. Nie pobieram opłaty za poświęcony czas na podróż etc. Także zachęcam Was do spełnienia Waszych marzeń o sesjach plenerowych w Waszych ulubionych lub wyjątkowo pięknych miejscach.
  Będzie mi niezmiernie miło, jeśli powierzycie mi rolę fotografa na Waszym ślubie.