O mnie

Kilka słów o mnie
Nazywam się Monika Marszałek i pochodzę z Torunia. Po studiach długo szukałam swojej drogi, którą odnalazłam właśnie w fotografii. Jest to zajęcie, które sprawia mi wiele radości, satysfakcji, w którym czuję się spełniona. Poza fotografią uwielbiam podróżować i uwieczniać najpiękniejsze miejsca na zdjęciach. Lubię też sport ekstremalny jakim jest wspinaczka skałkowa.
Uwielbiam widzieć jak cieszycie się z otrzymanych zdjęć, daje mi to bardzo dużo radości i satysfakcji. Wasze emocje udzielają się również mi. Dzięki czemu działam i cały czas się rozwijam.
Uwielbiam fotografować ludzi i lubię zdjęcia naturalne, bez pozowania. Nie wykonuję typowych, nudnych, ustawianych zdjęć. Zachęcam do bycia sobą. Wiem, że wiele osób boi się aparatu i obiektywu:) Ja staram się dbać przede wszystkim o dobrą atmosferę, co rozładowuje niepotrzebne napięcie. Podczas sesji staram się uchwycić Wasze spontaniczne zachowania, szczere uczucia i głębokie spojrzenia.
Działam na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego, ale aby wykonać dla Was zdjęcia mogę udać się również w inne miejsca w Polsce. Zapraszam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy albo bezpośrednio na kontakt@monikamarszalek.pl
Marszalek_Fotografia__2308_0052
A tak pracuje
organizator: Planneo
autor filmu: lot.trzmiela.weddings
A tak pracuje
Kwalifikacje
Wyróznienia