Plenery narzeczeńskie

Jeśli w przyszłości planujecie ślub, plenery narzeczeńskie są idealnym sposobem na poznanie fotografa przed ślubem. Dzięki temu prócz zdjęć, możecie poznać fotografa jak i pracę z nim. Sesja narzeczeńska jest idealnym momentem na oswojenie się z aparatem Przekonacie się, że podczas sesji można miło spędzić czas. W czasie sesji narzeczeńskiej jak i plenerów ślubnych stronię od pozowania. Stawiam na naturalność oraz Wasze spontaniczne zachowania, gesty, spojrzenia. Uwierzcie mi, że jest co pokazać. Zatrzymam w kadrze to, co często jest przez Was niezauważane.
Sesję narzeczeńską możemy wykonać wiosną, latem, zimą lub jesienią. Dobrze, by odbyła się w miejscu, w którym będziecie czuli się komfortowo. Może mieć miejsce w lesie, nad jeziorem, w parku, w mieście. Może to być dla Was miejsce, gdzie lubicie spędzać wolny czas, albo gdzie się poznaliście. Wszystko zależy od Was. Jednak jeśli nie macie pomysłu na miejsce – nie martwcie się, podpowiem, zaproponuję kilka miejsc, na pewno któraś propozycja Wam się spodoba.
Jak często macie zdjęcia tylko we dwoje? Czy nie jest tak, że przeważnie robisz zdjęcia Jemu a on Tobie? Czy wykonaliście kiedyś profesjonalną sesję zdjęciową? Myślę, że etap narzeczeństwa jest bardzo ważny, by przełamać się i wykonać sesję narzeczeńską. Warto uwiecznić Waszą miłość na zdjęciach, ponieważ ten etap Waszego związku nigdy już się nie powtórzy. To dobry moment by pobyć tylko we dwoje, by później móc pokazać zdjęcia swoim dzieciom, czy rodzinie. Być może obdarujecie zdjęciami swoich rodziców, dodacie zdjęcia do zaproszeń ślubnym – albo wręcz przeciwnie, te zdjęcia, w porównaniu do zdjęć ślubnych – zostaną tylko dla Was.
PAKIET BASE
Zdjęcia poddane starannej obróbce
30
Zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23
30
Zdjęcia oddane w wersji elektronicznej
800 ZŁ