Plenery narzeczeńskie

OFERTA – PLENERY NARZECZEŃSKIE

Jeśli w przyszłości planujecie ślub, plenery narzeczeńskie są idealnym sposobem na poznanie fotografa przed ślubem. Dzięki temu prócz zdjęć, możecie poznać fotografa jak i pracę z nim. Sesja narzeczeńska jest idealnym momentem na oswojenie się z aparatem Przekonacie się, że podczas sesji można miło spędzić czas. W czasie sesji narzeczeńskiej jak i plenerów ślubnych stronię od pozowania. Stawiam na naturalność oraz Wasze spontaniczne zachowania, gesty, spojrzenia. Uwierzcie mi, że jest co pokazać. Zatrzymam w kadrze to, co często jest przez Was niezauważane.
Sesję narzeczeńską możemy wykonać wiosną, latem, zimą lub jesienią. Dobrze, by odbyła się w miejscu, w którym będziecie czuli się komfortowo. Może mieć miejsce w lesie, nad jeziorem, w parku, w mieście. Może to być dla Was miejsce, gdzie lubicie spędzać wolny czas, albo gdzie się poznaliście. Wszystko zależy od Was. Jednak jeśli nie macie pomysłu na miejsce – nie martwcie się, podpowiem, zaproponuję kilka miejsc, na pewno któraś propozycja Wam się spodoba.
Jak często macie zdjęcia tylko we dwoje? Czy nie jest tak, że przeważnie robisz zdjęcia Jemu a on Tobie? Czy wykonaliście kiedyś profesjonalną sesję zdjęciową? Myślę, że etap narzeczeństwa jest bardzo ważny, by przełamać się i wykonać sesję narzeczeńską. Warto uwiecznić Waszą miłość na zdjęciach, ponieważ ten etap Waszego związku nigdy już się nie powtórzy. To dobry moment by pobyć tylko we dwoje, by później móc pokazać zdjęcia swoim dzieciom, czy rodzinie. Być może obdarujecie zdjęciami swoich rodziców, dodacie zdjęcia do zaproszeń ślubnym – albo wręcz przeciwnie, te zdjęcia, w porównaniu do zdjęć ślubnych – zostaną tylko dla Was.
 
PAKIET BASE
Zdjęcia poddane starannej obróbce
30
Zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23
30
Płyta DVD z w/w zdjęciami
600 ZŁ

OFERTA – PLENERY ŚLUBNE

Jest to propozycja dla osób, które nie zdecydowały się na reportaż ślubny obejmujący plener ślubny i chcą jednak skorzystać z takiej propozycji, jak również dla par, którym zdjęcia ślubne wykonywał sąsiad, wujek czy brat. Warto byście zadbali o swoje profesjonalne zdjęcia podczas sesji ślubnej, ponieważ prócz obrączek i pięknych wspomnień z tego okresu pozostaną Wam jedynie i aż – zdjęcia. Plener ślubny warto wykonać tuż po ślubie. Gdy emocje jeszcze Wam towarzyszące nadal są jeszcze żywe. Podczas przygotowań do sesji w plenerze, warto zabrać ze sobą dużą dawkę dobrego humoru i pozytywnej energii.
Sesję ślubną w plenerze możemy wykonać w miejscu dla Was szczególnie ważnym, bądź o szczególnie pięknym krajobrazie. Plener ślubny może odbyć się w najbliższej okolicy, albo możemy wybrać się razem nad morze, nad jezioro a nawet w góry! Jestem otwarta na Wasze pomysły. Ważne, by zdjęcia były naprawdę niepowtarzalne. Być może będzie to dla Was idealny moment, by wyskoczyć na chwilę za miasto, pobyć razem tylko we dwoje, nacieszyć się sobą i stworzyć ze mną wspaniałą pamiątkę, z której cieszyć będziecie się Wy, Wasza cała rodzina i przyszłe pokolenia.
Pragniecie swój wymarzony plener ślubny zorganizować w ulubionej nadmorskiej miejscowości, w górach lub na Mazurach? Jestem otwarta na Wasze wszelkie potrzeby, pomysły i propozycje. W przypadku kilkugodzinnych sesji plenerowych w odległości dalszej niż 30km od Torunia, w sezonie 2017/2018 pobieram jedynie opłatę paliwową w wysokości 0,50/km. Odległość liczona jest wówczas według Google Maps. Nie pobieram opłaty za poświęcony czas na podróż etc. Także zachęcam Was do spełnienia Waszych marzeń o sesjach plenerowych w Waszych ulubionych lub wyjątkowo pięknych miejscach.
 
PAKIET BASE
Zdjęcia poddane starannej obróbce
30
Zdjęć wydrukowanych w formacie 15×23
30
Płyta DVD z w/w zdjęciami
600 ZŁ